top of page

APIE SIUVINĖJIMĄ IR MUS

Siuvinėtos pagalvėlės - tai ne tik minkštos, spalvotos dekoratyvinės detalės, bet ir meninio išsireiškimo būdas, kuris praturtina jūsų interjerą ir sukuria jaukų, asmenišką namų atmosferą.

Siuvinėjimas yra sena meninė technika, kuri jau tūkstančius metų naudojama papuošti namus bei drabužius. Tai taip pat yra puikus dovanų pasirinkimas tiems, kurie vertina asmenines dovanas. Siuvinėtos pagalvėlės yra ne tik gražios, bet ir praktiškos.

Jos gali būti naudojamos kaip papildomi sėdėjimo vietos aksesuarai, galvos atramos poilsiui ar tiesiog kaip puošmena ant sofos ar lovos.

Savo siuvinėjimo veiklą pradėjome 2019 metais, verslo pradžioje buvo svarbu suprasti, kad mašininio siuvinėjimo verslas yra dinamiškas ir reikalaujantis nuolatinio tobulėjimo. Pirmiausia, įsigijome modernią siuvinėjimo mašiną su pažangia programine įranga, kad galėtume efektyviai atlikti įvairius siuvinėjimo darbus. Tai mums leido pasiūlyti klientams aukštos kokybės siuvinėjimo paslaugas su unikaliais dizainais. Mes neapsiribojame vien tik vietine veikla, bet stengiamės plėsti savo veiklą ir po visą pasaulį. Pagrinde specializuojamės pagalvėlių ir rankšluosčių siuvinėjime.

Fancywork.lt siūlo jums aukštos kokybės, ilgaamžes personalizuotas prekes už prieinamą kainą.

Ačiū, kad esate su mumis!

bottom of page